Producent rolek termicznych Radlin

W swej ofercie posiadamy każde normatywne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie kupującego.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najlepszą klasę produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Radlin

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie możliwe, że papier został zamontowany w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu