Producent rolek termicznych Racibórz

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie typowe rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Racibórz

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został umieszczony w urządzeniu kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu