Producent rolek termicznych Pyskowice

W naszej ofercie mamy wszelakie domyślne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do produkcji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą klasę produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Pyskowice

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle potencjalne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu