Producent rolek termicznych Puławy

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelkie domyślne rozmiary, popularnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod osobiste zamówienie klienta.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę produktu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Puławy

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo potencjalne, że papier został zamontowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu