Producent rolek termicznych Pszów

W swej ofercie posiadamy wszelakie standardowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości dającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najlepszą klasę produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Pszów

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo niewykluczone, że papier został włożony w urządzeniu nie tą stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu