Producent rolek termicznych Pszczyna

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie domyślne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do produkcji stosujemy surowców najwyższej jakości dającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Pszczyna

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również wiedzieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie potencjalne, że papier został włożony w rukarce kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu