Producent rolek termicznych Przemyśl

W swej ofercie mamy wszelakie domyślne rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie kupującego.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najlepszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Przemyśl

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto również rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeżeli wydruk się nie ukazuje, to jest wysoce potencjalne, że papier został włożony w urządzeniu złą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu