Producent rolek termicznych Poręba

W swej ofercie przedstawiamy każde typowe rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie klienta.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą klasę wyrobu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Poręba

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo niewykluczone, że papier został umieszczony w urządzeniu niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu