Producent rolek termicznych Polkowice

W naszej ofercie mamy każde typowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie klienta.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą klasę produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Polkowice

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie pokazuje, to jest wysoce niewykluczone, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna wywołuje uwolnienie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu