Producent rolek termicznych Piotrków Trybunalski

W swej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość towaru.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Piotrków Trybunalski

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest używany w kasie lub drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto również rozumieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu