Producent rolek termicznych Piekary Śląskie

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelakie typowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą klasę produktu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Piekary Śląskie

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest używany w kasie lub drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został włożony w urządzeniu kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu