Producent rolek termicznych Oświęcim

W swej ofercie posiadamy każde typowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Oświęcim

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także wiedzieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie pojawia, to jest bardzo możliwe, że papier został umieszczony w urządzeniu złą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna powoduje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu