Producent rolek termicznych Ostrowiec Świętokrzyski

W swej ofercie mamy wszelakie standardowe rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie klienta.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Ostrowiec Świętokrzyski

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna powoduje wyzwolenie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu