Producent rolek termicznych Ostrów Wielkopolski

W rodzimej ofercie mamy wszystkie typowe rozmiary, generalnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości dostarczającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Ostrów Wielkopolski

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także rozumieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest wysoce niewykluczone, że papier został włożony w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu