Producent rolek termicznych Orzesze

W naszej ofercie mamy każde standardowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najlepszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Orzesze

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu