Producent rolek termicznych Opole

W swej ofercie posiadamy wszelakie normatywne rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji używamy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Opole

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto także wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo niewykluczone, że papier został włożony w rukarce nie tą stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu