Producent rolek termicznych Opoczno

W rodzimej ofercie posiadamy każde normatywne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najlepszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Opoczno

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest ogromnie potencjalne, że papier został umieszczony w rukarce kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu