Producent rolek termicznych Olsztyn

W swej ofercie posiadamy wszelkie domyślne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod osobiste zapotrzebowanie klienta.

Do produkcji stosujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość produktu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Olsztyn

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również rozumieć, że tylko jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu złą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu