Producent rolek termicznych Olkusz

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelakie normatywne rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie klienta.

Do produkcji stosujemy surowców najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Olkusz

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie uwidocznia, to jest niezwykle możliwe, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu