Producent rolek termicznych Oleśnica

W naszej ofercie przedstawiamy wszystkie standardowe rozmiary, powszechnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Oleśnica

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w rukarce kiepską stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie charakterystycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu