Producent rolek termicznych Oława

W swej ofercie posiadamy wszystkie domyślne rozmiary, generalnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Oława

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uwidocznia, to jest wysoce potencjalne, że papier został włożony w rukarce złą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu