Producent rolek termicznych Ogrodzieniec

W naszej ofercie mamy wszelakie normatywne rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę produktu.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Ogrodzieniec

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został zamontowany w rukarce nie tą stroną.

Wytwarzane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu