Producent rolek termicznych Nysa

W naszej ofercie mamy każde typowe rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod osobiste zapotrzebowanie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam umożliwić najlepszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Nysa

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle potencjalne, że papier został włożony w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu