Producent rolek termicznych Nowy Sącz

W naszej ofercie mamy wszelkie normatywne rozmiary, popularnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod osobiste zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Nowy Sącz

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także rozumieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest ogromnie potencjalne, że papier został umieszczony w urządzeniu kiepską stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu