Producent rolek termicznych Namysłów

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelkie domyślne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod osobiste zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Namysłów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest ogromnie potencjalne, że papier został umieszczony w rukarce nie tą stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu