Producent rolek termicznych Myszków

W rodzimej ofercie przedstawiamy każde standardowe rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość towaru.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Myszków

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie pojawia, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został zamontowany w rukarce kiepską stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu