Producent rolek termicznych Mysłowice

W swej ofercie przedstawiamy wszelkie domyślne rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Mysłowice

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie pojawia, to jest bardzo niewykluczone, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu