Producent rolek termicznych Mszana

W naszej ofercie mamy wszelakie standardowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod osobiste zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Mszana

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie uwidocznia, to jest bardzo możliwe, że papier został umieszczony w rukarce złą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu