Producent rolek termicznych Mikołów

W swej ofercie posiadamy wszelakie typowe rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod indywidualne zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Mikołów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest bardzo potencjalne, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu