Producent rolek termicznych Mielec

W naszej ofercie przedstawiamy każde standardowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą klasę produktu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Mielec

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo możliwe, że papier został zamontowany w urządzeniu złą stroną.

Wykonywane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu