Producent rolek termicznych Miechów

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie typowe rozmiary, powszechnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie klienta.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Miechów

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Skoro wydruk się nie ukazuje, to jest wysoce niewykluczone, że papier został zamontowany w urządzeniu złą stroną.

Dostarczane przez nas rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu