Producent rolek termicznych Miasteczko Śląskie

W naszej ofercie przedstawiamy wszystkie standardowe rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę produktu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Miasteczko Śląskie

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Gdy wydruk się nie pokazuje, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został przymocowany w urządzeniu kiepską stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu