Producent rolek termicznych Małogoszcz

W naszej ofercie mamy każde domyślne rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Małogoszcz

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie uzewnętrznia, to jest wysoce potencjalne, że papier został umieszczony w rukarce niedobrą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu