Producent rolek termicznych Lubliniec

W rodzimej ofercie przedstawiamy każde standardowe rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod osobiste zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Lubliniec

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Skoro wydruk się nie uwidocznia, to jest niezwykle możliwe, że papier został zamontowany w rukarce kiepską stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu