Producent rolek termicznych Lublin

W naszej ofercie przedstawiamy wszystkie standardowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość towaru.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Lublin

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także rozumieć, że tylko jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu złą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu