Producent rolek termicznych Lubin

W rodzimej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, codziennie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie klienta.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Lubin

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby również wiedzieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie uwidocznia, to jest bardzo możliwe, że papier został zamontowany w rukarce kiepską stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu