Producent rolek termicznych Łódź

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, wszechstronnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą klasę wyrobu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Łódź

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce złą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu