Producent rolek termicznych Leszno

W naszej ofercie posiadamy wszystkie domyślne rozmiary, popularnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najlepszą klasę towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Leszno

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie uwidocznia, to jest ogromnie możliwe, że papier został włożony w rukarce złą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu