Producent rolek termicznych Legnica

W swej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Legnica

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle możliwe, że papier został zamontowany w rukarce kiepską stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu