Producent rolek termicznych Lędziny

W swej ofercie posiadamy wszystkie normatywne rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość produktu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Lędziny

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest ogromnie możliwe, że papier został umieszczony w rukarce nie tą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu