Producent rolek termicznych Łazy

W naszej ofercie posiadamy każde domyślne rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie klienta.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość wyrobu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Łazy

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeżeli wydruk się nie wyraża, to jest bardzo niewykluczone, że papier został umieszczony w urządzeniu złą stroną.

Wytwarzane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu