Producent rolek termicznych Łaziska Górne

W swej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Łaziska Górne

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także wiedzieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest bardzo potencjalne, że papier został umieszczony w urządzeniu niedobrą stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu