Producent rolek termicznych Kuźnia Raciborska

W swej ofercie przedstawiamy każde domyślne rozmiary, wszechstronnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kuźnia Raciborska

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie pojawia, to jest wysoce możliwe, że papier został zamontowany w urządzeniu kiepską stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu