Producent rolek termicznych Krzepice

W swej ofercie przedstawiamy wszelkie typowe rozmiary, pospolicie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Krzepice

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle potencjalne, że papier został przymocowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu