Producent rolek termicznych Kraśnik

W naszej ofercie posiadamy wszelkie standardowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości dostarczającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość produktu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kraśnik

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został zamontowany w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu