Producent rolek termicznych Krapkowice

W naszej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Krapkowice

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został zamontowany w rukarce kiepską stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu