Producent rolek termicznych Kraków

W naszej ofercie posiadamy wszelkie domyślne rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji używamy surowców najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość produktu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kraków

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pojawia, to jest ogromnie potencjalne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu