Producent rolek termicznych Koniecpol

W rodzimej ofercie mamy każde standardowe rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość towaru.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Koniecpol

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest stosowany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle potencjalne, że papier został umieszczony w urządzeniu niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu