Producent rolek termicznych Knurów

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, wszechstronnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość produktu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Knurów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu