Producent rolek termicznych Kluczbork

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie normatywne rozmiary, wszechstronnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie klienta.

Do produkcji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kluczbork

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu